Zájmové kroužky

Mateřská škola Klíček rozvíjí individualitu dítěte. Během každodenního kontaktu a práce ve třídách se zaměřuje na rozpoznání individuálních předností, vloh, či talentu jednotlivých dětí. Na základě těchto poznatků jsme připraveni Vám ochotně poradit, jak individuální nadání a zájmy u Vašeho dítěte rozvíjet. Pestrý výběr zájmových kroužků a volnočasových aktivit každoročně nabízíme Vašim dětem přímo u nás v Klíčku:

Hravé tvoření

Kroužek je určen pro děti od 5 let. Cílem kroužku je děti vést k hravému zacházení s výtvarným materiálem, seznamovat se s jeho vlastnostmi a možnostmi, učit děti s ním přiměřeně zacházet. Děti mají možnost tvořit z keramické hlíny, naučit se vyplňovat plochu mezi liniemi sytou a hustou barvou, rozvíjet koordinaci zraku a ruky pro rozvoj grafických schopností a rozvíjet estetické cítění.

Cena kroužku:    400,- Kč

Tanečně hudební kroužek

Kroužek je určen pro děti od 5 let. Cílem kroužku je děti naučit základním tanečním i hudebním dovednostem různými hravými formami. Prostřednictví her a písní se děti seznamují s různými lidovými tradicemi, rozvíjíme u dětí cit pro rytmus a hudební sluch. Vedeme je ke správnému držení těla při zpěvu i tanci.Děti se mají možnost naučit jednoduché taneční prvky, orientaci v prostoru, zvládat základní hudební dovednosti a zacházet s Orffovými nástroji.

Zumbička

Cena kroužku:     300,- Kč

Do kroužku budou děti potřebovat:    sportovní oblečení (tepláky, triko, kraťasy,...), sportovní obuv (na ven i do tělocvičny), uzavíratelnou láhev s pitím, batůžek

Mažoretky "Berušky"

Cílem tohoto kroužku je probudit v nadaných holčičkách taneční cítění, představivost a fantazii. Získat schopnost prostorové orientace, rozvíjet správné držení těla, estetické pohyby, rytmus a uvědomění si důležitosti spolupráce celé skupiny .Současně reprezentováním MŠ na veřejnosti (v měsíci květen, červen) uvést děti do kulturního hudebně pohybového světa.

Cena kroužku:    300,- Kč

Do kroužku budou děvčátka potřebovat:    tričko+legíny (tepláky), bílé cvičky (NUTNÉ!!!), batůžek

Logohrátky

Angličtina hrou

Cena kroužku:    500,- Kč

Děti potřebují velký nelinkovaný sešit A4.

Logopedie

Cena kroužku:     zdarma

Děti potřebují malý deníček A6.

Kroužky jsou určené pro děti starší věkové kategorie, maximální počet je 10 dětí v kroužku. Kroužky probíhají 1x za 14 dní, vyjímkou je Angličtina hrou a logopedie, které jsou 1x za týden.

Z provozních důvodů (nemoc učitelky, akce MŠ, atd,) může být kroužek vyjímečně zrušen.

581 650 181 - I. třída
581 650 182 - II. třída